O mnie

Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale

Harriet van Horne

Miło, że odwiedziłeś mojego bloga!

Mam na imię Natasza i gotuję w samym sercu Warmii i Mazur. Na co dzień z moich garnków smaczne kąski wyjada najbliższa rodzina.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Gastronomia Sztuka Kulinarna. Studia ukończyłam z tytułem inżyniera Gastronomii. Zawodowo zajmuję się marketingiem oraz fotografuję potrawy. Swoje i innych.

Na moim blogu znajdziesz przepisy na tradycyjne receptury, ale też zupełnie zakręcone, niecodzienne, trochę szalone wersje dobrze znanych Ci dań. Staram się, by w moje talerze były kolorowe i zdrowe, ale mam również słabość do domowych wypieków 🙂 Moje potrawy zazwyczaj powstają spontanicznie i czasem ciężko spisać Wam przepis, bo zazwyczaj przygotowuję wszystko z tego, co akurat mam w lodówce. Choć tak, zdarza mi się planować moje potrawy zwłaszcza, kiedy przygotowuję je pod sesje zdjęciową. Na blogu pisze o dobrym jedzeniu w miejscach, których według mnie nie można pominąć!

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz nawiązać współpracę – zajrzyj tutaj: https://www.sajkofankasmaku.pl/wspolpraca/