Oczyszczacz powietrza, a zapachy w kuchni: jak skutecznie zmniejszyć ich intensywność?

Kuchnia od zawsze jest moim numerem jeden w mieszkaniu. Spędzam tutaj najwięcej czasu, przygotowując posiłki dla rodziny. W moim M4 kuchnia połączona jest z salonem aneksem, więc szczególnie zależy mi na tym, by komfort powietrza w naszej przestrzeni był jak najlepszy. Ma to zdecydowany wpływ na nasze zdrowie i codzienne samopoczucie.

Od pewnego czasu w naszej przestrzeni zagościł oczyszczacz powietrza, który w fantastyczny sposób zmniejsza, a przy dłuższym trybie pracy zupełnie niweluje zapachy krążące po kuchni. Najlepszy efekt uzyskuję stawiając oczyszczacz blisko źródła zanieczyszczeń.

Oczyszczacz powietrza Levoit Core 300S kocham za przemyślany design i kompaktową konstrukcję, która idealnie prezentuje się w każdym wnętrzu! W mojej biało-drewnianej kuchni jest dodatkowym elementem wystroju! Ponadto nie zajmie zbyt wiele miejsca, co można szczególnie docenić w małych pokojach.

Idealnie czystym powietrzem możemy oddychać dzięki 3-stopniowej filtracji. Oczyszczacz może pracować w 4 trybach prędkości wentylatora (w tym tryb automatyczny), posiada również timer. Levoit wyposażony jest w filtr węglowy, z prawdziwym aktywnym węglem. W zestawie z oczyszczaczem 300S znajduje się wielofunkcyjny filtr Levoit. Możliwe jest również dobranie filtra wymiennego o dodatkowych możliwościach, który najlepiej dopasuje się do środowiska w domu. Do wyboru jest filtr uniwersalny/wielofunkcyjny, antytoksyczny, antyalergiczny oraz na pleśń i bakterie. Ponadto moduł filtrujący ma również filtr HEPA H13, a także filtr wstępny. Levoit wyróżnia się wysoką wydajnością pracy na poziomie 240 m³/h wg wskaźnika CADR. Oznacza to, że urządzenie jest w stanie przefiltrować i zatrzymać zanieczyszczenia znajdujące się w 240 m³ powietrza w przeciągu zaledwie godziny.

Oczyszczacz posiada funkcję trybu nocnego i można przy nim spać spokojnie, gdyż jego głośność pracy to zaledwie 22dB. Dodatkowo sam dopasowuje prędkość pracy tak, abyśmy zawsze oddychali świeżym powietrzem. Pomiar powietrza jest również widoczny na wyświetlaczu. A jeśli nie chce Ci się wstać i zmienić funkcji ręcznie – nie ma problemu – możesz sterować oczyszczaczem z poziomu aplikacji. Wystarczy użyć telefonu, by skorzystać z aplikacji do sterowania urządzeniem lub też skorzystać z opcji wydawania komend głosowych. Oczyszczaczem można również sterować, gdy znajdujemy się poza domem.

I co najważniejsze – jest energooszczędny i nie podwyższy Twoich rachunków za energię 😉

Spójrzcie sami, jak cudownie się prezentuje!

Dzisiaj rano mój mąż przygotował jajecznicę na boczku. Sami wiecie, jak intensywny zapach smażenia unosi się i zostaje we wnętrzu na długo. Dlatego przy okazji smażenia od razu uruchomiliśmy oczyszczacz i zostawiliśmy go tak długo w trybie pracy, aż na wyświetlaczu pojawił się kolor niebieski, świadczący o bardzo dobrej jakości powietrza. A zaczęliśmy od koloru czerwonego, przechodząc przez pomarańczowy, po zielony, aż do właściwego – niebieskiego. Zmiana kolorów cudownie umożliwia kontrolę jakości powietrza w mieszkaniu czy domu.

Wspaniale jest gotować, a zarazem cieszyć się powietrzem najwyższej jakości!

*Wpis powstał we współpracy z Levoit*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *